Відгуки про компанію Дім і хата
- Ольга К.
Быстро связались и от отправили посылку. Заказывал ключницу и качеством доволен.
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Яків Л.
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПавло К.
Лиш одним незадоволений в описі говориться що доставка безкоштовна, проте у відділені нової пошти з мене взяли плату за доставку
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Наталья М.
Все хорошо, одно "но" - в разделе "Оплата и доставка" была обещана бесплатная доставка "Новой Почтой", в результате платила при получении.
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Менеджер !.
сделка прошла успешно,рекомендую
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Анастасия П.
Заказываю у "Дом и хата" не первый раз, цена и качество товара соответствует, оперативное обслуживание, доставка вовремя) спасибо компании дом и хата, буду ещё у Вас заказывать!
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaоксана
Сделкой довольна, доставка оперативная, общение с Менеджером приятное! Рекомендую) А Магазину желаю благодарных покупателей!!!!
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Менеджер !.
Очень часто покупаю в этом магазине.Как всегда все супер,зонт отличного качества
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія О.
Зв'язалися через хвилину, після замовлення товару на сайті. Прийшов рюкзак на третій день(+ в неділю у відділенні, на яке замовляла, був вихідний). Правда, я замовляла сірий, прислали чорний, але, мені здається, чорний має кращий вигляд) Рюкзак чудовий - гарно "сидить" і чимало вміщує, в основному, все як в описі. Лише немає тримачів для ручок(якщо комусь вони потрібні) та кармана, який прилягає до спини. Є перехідник USB, який ховається всередині в маленькому кармані. В загальному, покупкою задоволена, ще потрібно перевірити на водостійкість)
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМаргарита Ж.
Очень красивая футболкая,яркий и насыщенный свет,качество тоже хорошее!
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв, нам важно знать Ваше мнение, приходите к нам еще!
- Коментар продавця

