Відгуки про компанію Дім і хата
- Марія Д.
Обслуговування і доставка були на висоті. Але товар – явна підробка.
Це можна було б запідозрили по неякісному друку на упаковці, але скориставшись ним, я переконалася, що це підробка. Адже товар не схожий на оригінал навіть за консистенцією.
Таке враження, що просто в пляшечку налили олії. - Євгенія П.
- Светлана Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМихайло Л.
- Елена К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей Д.
- Александр М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнатолій Г.
- Ирина К.
- Олексій С.

